Aktualności / Media o nas

2015-02-26 09:33:16

Bycie fair przynosi efekty

To tytuł wywiadu z Panią Prezes Zarządu Marią Wawrzaszek-Gruszka, który ukazał się magazynie VIP
Wypowiedż Pani Prezes:
                                (..) " W roku jubileuszu 95 lecia istnienia otrzymaliśmy kilka wyróżnień, w tym Certyfikat Jakości Biznesu oraz Złotą Statuetkę Przedsiębiorstwo Fair Play".
 Przyznano ją nam w oparciu o regulaminowy warunek, bowiem nieprzerwanie przez pięć kolejnych lat spełnialiśmy wymogi programu i uzyskiwaliśmy certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play. Oznacza to, że terminiowo regulujemy swoje zobowiązania wobec Skarbu Państwa , kontrahentów i pracowników, postępujemy rzetelnie wobec wszystkich swoich interesariuszy, stwarzamy pracownikom warunki do efektywnej pracy i rozwoju zawodowego, potrafimy usatysfakcjonować klientów.
Złota Statuetka jest potwierdzeniem, że przestrzegamy zasad etyki w prowadzonej działalności. Szczególnie ważne są dla nas satysfakcja i zadowolenie naszych klientów, gdyż pozwalają one na sukcesywny wzrost sprzedaży, który oznacza dalsze umocnienie naszej pozycji na trudnym zamojskim rynku.(...)
                           (...)Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play oraz inne otrzymane nagrody biznesowe są potwierdzeniem,że wychodzimy naprzeciw wyzwaniom nowoczesnej gospodarki i oczekiwaniom klientów, a jednocześnie wypracowujemy bardzo dobre wyniki ekonomiczne i dajemy bezpieczeństwo zatrudnionym pracownikom. Tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest ponadto dowodem na to, że w biznesie można funkcjonować w oparciu o zasady etyczne, uczciwość i wzajemny szacunek.(..) Największą nagrodą w codziennej działalności jest dla nas lojalność naszych klientów"
Polityka prywatności,   liczba odwiedzin:
© 2023 Net Partners