Aktualności / Media o nas

2010-02-24 09:27:33

Zamojska Spółdzielnia "Społem" śmiało konkuruje      Ogólnopolska gazeta- Dziennik, Gazeta Prawna w dniu 24.02.2010 napisała obszerny artykuł o Naszej Spółdzielni. Poniżej prezentujemy fragmenty tego artykułu ,zachęcając jednocześnie do zapoznania się z jego pełną treścią prezentowaną w gazecie.
(cytujemy fragmenty obszernego artykułu)

""Wydawać by się mogło, że duże sieci handlowe zdominowały polski rynek sprzedaży detalicznej. Tak jednak wcale być nie musi. "Społem" PSS "Robotnik" w Zamościu licząca ponad 20 placówek pokazuje,jak można z powodzeniem rzucać wyzwanie globalnej konkurencji na lokalnym rynku. "
"Społem" PSS "Robotnik" w Zamościu odnotowała wiele osiągnięć,ale śmiało można stwierdzić, że dziś na codzień towarzyszy jej to najważniejsze: skuteczne przyciąganie konsumentów. Jak?- Postawiliśmy przede wszystkim nie na ilość,lecz na jakość, bo na tym polu wygrywamy z hipermarketami próbującymi zbijać ceny poniżej granic możliwości- przekonuje Maria Wawrzaszek-Gruszka prezes zarządu "Społem" PSS "Robotnik" w Zamościu- Mamy wię bardzo dobry asortyment. Jesteśmy zdecydowanie najlepsi w okolicy w produktach świeżych:nabiał, ryby, warzywa, owoce i mieso to branże, w których nie mamy sobie równych. Nasze pieczywo i wyroby ciastkarskie uznawane są za najlepsze nie tylko w całym Zamościu, ale też w okolicznych miastach i wsiach-aż 40% produkcji sprzedajemy na zewnątrz. Nabywca ma pewność,że w "Społem" nie znajdzie jakichkolwiek nadużyć czy sztucznego przedłużania terminu ważności. Profesjonalizm obsługi, bardzo dobre lokalizacje,sympatyczna atmosfera, tak bardzo dziś pożądana w dobie rosnącej anonimowości zakupów- to właśnie tymi czynnikami skutecznie zjednujemy sobie lojalnych klientów.
Zamojska Spółdzielnia "Społem" dziś dysponuje łączną powierzchnią handlową ok. 8000 mkw. Oferuje ponad 10 000 rodzajów produktów. Dotrzymuje kroku nowoczesnym tendencjom w handlu (...) "Społem" Zamość od lat plasuje się w pierszej dwudziestce spółdzielni w skali całego kraju. Wysokie noty uzyskuje głównie dzięki wynikom finansowym. Za 2009r Spółdzielnia wypracowała ok. 1,5 mln zł zysku na działalności operacyjnej ( co roku przybywa go ok. 0,1mln zł). Obroty od trzech lat systematycznie rosną: sprzedaż brutto w działalności detalicznej w 2008r wyniosła 66mln zł,z dynamiką 117% w stosunku do roku poprzedniego. W 2009r sprzedaż zwiększyła się do około 71 mln. Produkcja piekarska w 2008r osiągnęło 7 mln zł i był do przyrost RDR o 16%,podobna sprzedaż będzie w 2009r. W produkcji ciastkarskiej wynik rośnie od dawna; w 2008r poziom sprzedaży to ok. 1,4mln z dynamiką 108%, natomiast miniony rok przyniósł dynamikę 106%. Takie wyniki pozwalają na regularne inwestycje. (...) -co roku od kilku lat zamojska "Społem" przeznacza na rozwój około 4,5 mln zł, i to z własnych środków obrotowych. (...) - Nie zbudowalibyśmy tak silnej pozycji, gdyby nie wspaniali ludzie, którym dziś jestem głęboko wdzięczna za cały trud. Tej załodze naprawdę należą się duże słowa uznania.   
Polityka prywatności,   liczba odwiedzin:
© 2022 Net Partners