Aktualności / Media o nas

2011-12-13 09:29:54

Zamojska Społem w Tomaszowie

Poniżej cytujemy obszerne fragmenty artykułu Pana Mariana Adama Staweckiego z Tygodnika Tomaszowskiego

 "W rekordowo krótkim czasie zbudowano w Tomaszowie Lubelskim pawilon handlowy zamojskiej "Społem" PSS "Robotnik"
Rynek handlu spożywczego nie należy do łatwych, trudno się na nim utrzymać i trudno też konkurować z sieciami hipermarketów. (...)Te wielkie to zazwyczaj sieci zagraniczne ,które u nas zarabiają, naszym dają pracę, a tym najważniejszym-podatkami-wzbogacają swoje państwa. Dobrze więc, że pojawiają się i polskie sieci handlowe (...)a ostatnio niczym przysłowiowa burza wchodzi zamojska "Społem" PSS "Robotnik".
Nie tak dawno ta spółdzielnia otworzyła swój sklep w bloku przy ul. Sienkiewicza, dając zatrudnienie szóstce tomaszowskich sprzedawczyn, bowiem kierownictwo, co jest zasadą spółdzielni, pochodzi z Zamościa.To było niejako rozeznanie rynku, po którym nastąpił jakże efektowny wist.(...)Zamojskich spółdzielców obiekt w całości kosztował 3,2 mln zł, ale też i robi wrażenie. Ma blisko 600m2 powierzchni użytkowej, w tym 441 m2 powierzchni handlowej. Zgodnie z zapowiedzią i planem- pawilon handlowy "Społem" PSS "Robotnik" w Zamościu przy ul. Ściegiennego 1 grudnia otworzył dla tomaszowian swoje podwoje, kusząc wystrojem, zaopatrzeniem i licznymi promocjami." 

Pełna treść artykułu w Tygodniku Tomaszowskim z dnia 06.12-12.12.2011r, Serdecznie zapraszamy do przeczytania całego tekstu.
Polityka prywatności,   liczba odwiedzin:
© 2022 Net Partners