O firmie / Spółdzielnia

Szanowni Państwo!

              W 2019 roku "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Robotnik" w Zamościu  obchodziła Jubileusz 100-lecia istnienia w pięknym mieście Zamościu, zwanym "Padwą Północy". Zaszczytnym dla nas jest fakt, że swoją działalność prowadzimy w mieście wpisanym w 1992 roku na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości (UNESCO). Wyrażamy przekonanie, że nasza firma, mająca długoletnią tradycję i doświadczenie w pokonywaniu różnych trudności, jak również umiejętność wdrażania nowoczesnych metod gospodarowania, będzie nadal cieszyć się zaufaniem dotychczasowych klientów, oraz będzie pozyskiwać nowych sprzymierzeńców.

Dzisiejsza działalność Spółdzielni to:
- handel detaliczny, który prowadzimy w 20 sklepach,
- produkcja piekarska,  prowadzona w 4 piekarniach oraz
- produkcja ciastkarska, prowadzona w ciastkarni.

W 2008 roku otworzyliśmy sklep ogólnospożywczy w  Tomaszowie Lubelskim, który był jednocześnie pierwszym sklepem Spółdzielni uruchomionym poza Zamościem. 1 grudnia 2011 roku został otwarty drugi sklep w Tomaszowie Lubelskim.
Poza wspomnianymi działalnościami Spółdzielnia posiada równiez własny transport i grupę konserwacyjną.
W 2010 roku przeprowadzono przebudowę i modernizację własnego Ośrodka Wypoczynkowego w Krasnobrodzie, w którym do dyspozycji pracowników, członków Spółdzielni  i osób nie związanych ze Spółdzielnią są pięknie wyposażone, nowoczesne domki wczasowe. 
Według stanu na 31.12.2022 roku Spółdzielnia zrzesza 324 członków i zatrudnia ponad. 370 pracowników.

Polityka prywatności,   liczba odwiedzin:
© 2023 Net Partners